در نظر داشتن قانون مالیات میلیون قانونی

در نظر داشتن: قانون مالیات میلیون قانونی میلیونی فرار مالیاتی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است / پدر علم زلزله شناسی ایران/ بهرام عکاشه

پدر علم زلزله شناسی کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه حقیقت اینست که باید بپذیریم در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن هست، گفت: آینده

در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است / پدر علم زلزله شناسی ایران/ بهرام عکاشه

بهرام عکاشه: پدر علم زلزله شناسی ایران: در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است

عبارات مهم : ایران

پدر علم زلزله شناسی کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه حقیقت اینست که باید بپذیریم در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن هست، گفت: آینده نگری زلزله غیرممکن است.

بهرام عکاشه ريیس سابق بخش زلزله شناسی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت و گو با «انتخاب»، با بیان اینکه مردم حق دارند دلواپس جانشان باشند، تاکید کرد: اعتقاد دارم باید هر لحظه مردم به این عنوان توجه کنند و مسئولان نیز باید آماده این حوادث باشند.

در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است / پدر علم زلزله شناسی ایران/ بهرام عکاشه

وی در پاسخ به اینکه با توجه به اینکه کارشناسان معتقدند زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران سالها عقب افتاده است آیا می توان آینده نگری کرد که زلزله بعدی با قدرت ریشتری بیشتری رخ دهد، گفت: آینده نگری زلزله امکان پذیر نیست ، حتی در ژاپن و آمریکا که پیشرو در علم زلزله شناسی هستند نمی توانند آینده نگری کنند ولی عنوان مهم راجع به زلزله پایتخت کشور عزیزمان ایران و کرج این است که جمعیت بالایی در دو استان یعنی 15 میلیون نفر جمعیت، ایمن نبودن منزل ها و غیره موجب نگرانی شده است هست. در مجموع می توانم بگویم شهرهای کشور به خصوص پایتخت کشور عزیزمان ایران و کرج در برابر زلزله بی دفاع هستند.

ريیس سابق بخش زلزله شناسی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه هر کس باید تلاش کند جان خود را حفظ کند لیکن ستاد مدیریت بحران کشور و پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله دارد، اعلام کرد: نه تنها سطح مدیریتی ایراد دارد بلکه خیابان ها و ساختمان های شهرها نیز مسئله دارند که شاهد تجمیع جمعیت اوج در اکثر شهرها هستیم.

پدر علم زلزله شناسی کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه حقیقت اینست که باید بپذیریم در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن هست، گفت: آینده

عکاشه با اشاره به اینکه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در کلان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای گسل های متعددی است که زیاد شرقی و غربی هست، تاکید کرد: گسل هایی با طول زیاد و کم در منطقه پایتخت کشور عزیزمان ایران آبستن خطرهای زیادی هستند که به علت جمعیت اوج در صورت فعالیتشان حوادث تلخی را رقم خواهد کرد. مساله مهم این است که شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در حالت عادی قفل است چگونه انتظار میرود در وقت وقوع زلزله شرایط دلواپس کننده ای نداشته باشد؟ حقیقت اینست که باید بپذیریم در صورت وقوق زلزله نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است . تابستان یا زمستان باشد فرقی نمیکند وآنهایی که زنده میمانند با کمبود های شدیدی مواجه میشوند .

وی در پاسخ به اینکه گفته می شود گسل اشتهارد فعال شده است و در صورت قعالیت گسل ماهدشت زلزله بالای 7 ریشتر رخ خواهد داد، گفت: این گفته ها شایعه هست. یادمان باشد که هر لحظه گسل های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و در مجموع تمام گسل های کشور فعال هستند ولی گاهی حرکت این گسل ها سریعتر می شود. کسی نمی تواند از اوضاع وقوع زلزله خبر دقیقی بدهد. هنوز علم قادر به آینده نگری نیست از این رو آمادگی مان را باید اوج ببریم. حرکت گسل ها در شمال و جنوب شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خطرناک خواهد بود.هیچ اتفاق طبیعی بد نیست عدم آمادگی ما موجب شده است تا اتفاق شود.

ريیس سابق بخش زلزله شناسی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه به جز بخشی از اصفهان تمام کشور امکان رخداد زلزله را دارد، اظهار کرد: باید آمادگی ما نسبت به زلزله اوج برود وگرنه نمی توانیم به زلزله بگوییم نیاید.

در صورت وقوع زلزله، نجات در پایتخت کشور عزیزمان ایران غیر ممکن است / پدر علم زلزله شناسی ایران/ بهرام عکاشه

انتخاب

واژه های کلیدی: ایران | جمعیت | زلزله | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs